Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~puma19

Tak to ten most . O_o...


Wrocław: "Park Japoński"


Hmm... Okna moim zdaniem w tym przypadku, nie tyle rozpraszają co dodają prawdziwości fotografowanej scenie. Ponadto urozmaicają kadr, przez co zdjęcie jest mniej monotonne.


Wielki plus za saturację na zdjęciu


Doskonała pora, a przy tym ładne ciepłe światło na robienie zdjęć architektury


Wcale nie jest poniżej krytyki. Do ~gregory29: Jeżeli już masz zamiar oceniać czyjąś pracę, to uzasadnij swoją wypowiedź, a nie posługuj się tylko sztamplowymi ocenami w stylu "bo tak", ponieważ taką wypowiedzią sam pokazujesz, że jesteś "poniżej...".

Jeśli chodzi o zdjęcie: Według mnie jest to bardzo dobrze wykonany autoportret/portret z bardzo ciekawym drugim planem, ze względu na złudne podobieństwo do obrazu, szczególnie w dolnej części: łąka, staw. Całość sprawia wrażenie monolitycznego tła będącego dopełnieniem fotografowanej osoby. Uwagę zwraca również postać w prawym dolnym rogu, która według mnie wprowadza nastrój ciekawości kontrastując zarazem z błogą sielanką wypisaną w centrum kadru.


~Volfen: Według mnie dokument jako forma reportażu wcale nie musi zawierać grozę sytuacji, a opisywać-dokumentować zdarzenia jakie miały miejsce.


Piękne zdjęcie, które od razu przykuło moją uwagę. Szkoda tylko, że niebo jest prześwietlone i ławka troszkę ucięta. Natomiast sam pomysł na kard, kolorystyka i klimat na duży plus .


Piękna jest ta łuna światła oświetlająca bramę. ++


Super zdjęcie jak i cała galeria ++ . Pozdrawiam.


Podoba mi się kolorystyka tego zdjęcia. Pozdrawiam


Podoba mi się ten kadr


Tak


A propo... zawsze podpisuję, a czy dobre czy nie, to kwestia gustu.


Zastanawiałem się nad tytułem i wstawiłem taki jak wyżej. Ok Dzięki za radę. Pomyślę jak lepiej to miejsce można pokazać. Również pozdrawiam .


Ładny zameczek


Świetne


Bardzo dobre zdjęcie, szczególnie z tą wieloplanowością .


Która prowadzi do możliwości wyboru miejsca gdzie się będzie... zawsze można próbować układać sobie życie w innym mieście,bo nawet ' gdzieś tam' są możliwości .
Zdjęcie super. Troszkę brakuje mi tu wykadrowania, ale napisałeś swoje zamierzenia odnośnie tego zdjęcia, więc pozytywnie . Szczególnie podoba mi się kompozycja, tj. połączenie tego wyrzuconego grzebienia z torami. Daje do myślenia. Pozdrawiam


© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt